Ważne

1.

Wszystkie nasze wycieczki odbywają się z wykorzystaniem systemu audio tour-guide, za który nie pobieramy dodatkowych opłat.

2.

W przeciwieństwie do ofert innych organizatorów podczas większości dni wycieczkowych oferujemy w cenie pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje) – wszystkie posiłki są zaznaczone w programach wycieczek. Staramy się by w menu zawrzeć potrawy regionalne. Uwzględniamy diety specjalistyczne, np. posiłki wegetariańskie – zapotrzebowanie prosimy zgłaszać podczas zapisów. Dużą uwagę zwracamy też na warunki bytowe. Noclegi zamawiamy w dobrych hotelach (pokoje dwuosobowe z łazienkami), w jak najlepszych lokalizacjach.

3.

Na Ukrainie mamy znakomitą przewodniczkę, którą jest Polka mieszkająca we
Lwowie. W bardzo ciekawy sposób potrafi przekazać swoją bogatą wiedzę i zna realia współczesnego życia na Ukrainie. Podczas innych wycieczek korzystamy z
najlepszych polskojęzycznych przewodników lokalnych. Dbamy o jak najlepszą
atmosferę podczas naszych wyjazdów i w miarę możliwości staramy się uwzględniać indywidualne potrzeby turystów.

4.

Liczba miejsc na wycieczki jest ograniczona, a o wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłat. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia WeRwA nr 26 2030 0045 1110 0000 0309 7720. Zapisy i wpłaty przyjmuje także sklep Metro przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie w godz. 10:00-17:00, w soboty 10:00-13:00. Przy wpłacie należy podać imię i nazwisko, kontaktowy numer telefonu, datę urodzenia i to czy dana osoba nie choruje na tzw. choroby przewlekłe – takie są wymogi do zawarcia ubezpieczenia.
Przypominamy, że do wyjazdu na Białoruś i Ukrainę niezbędny jest paszport, a
dodatkowo na teren Białorusi potrzebna jest przepustka lub wiza, którą załatwia nasze stowarzyszenie.

5.

Dodatkowe informacje o wycieczkach dostępne pod numerem telefonu 502 342 117 lub adresem poczty elektronicznej akchelmski@hoga.pl . Jeśli podany telefon nie odpowiada prosimy dzwonić na numer 792 035 061.

6.

Dla turystów spoza Chełma mamy bezpłatny dozorowany parking i tanie noclegi.
Informacje pod numerami telefonów podanymi powyżej.

7.

Ze względu na chęć optymalnego wypełnienia czasu wycieczek i ewentualne
nieprzewidziane zdarzenia losowe, zwiedzane obiekty oraz kolejność zwiedzania
mogą ulec nieznacznej zmianie.

8.

UWAGA! W opisach niektórych wycieczek posługujemy się przybliżoną ceną.
Ostateczna cena będzie podana na około dwa miesiące przed terminem wyjazdu.
Nasze ceny najczęściej zawierają całkowitą sumę wszystkich kosztów. Tylko czasami występują jakieś dodatkowe koszty, są one zawsze dokładnie wskazane.